Lokali Me Qera

Shitet nga: leotrim braha 26 Pri 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet Lokai Me Qera I Cili Gjendet Per Ball Shkolles Fillore Mustafa Bakija Rruga Kryesore Parking Te Mjaftushem Pres Qera Marres Serjoz Flm . PER QERA MARRES SERJOZ ME AFT TE GJAT QMIMI OSH SHUMM I VOLIQEM. RISI KUJ NUK I KONVENON MUJ EDHE MI JA NDA GJYSME FLM?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim