Lokali

Shitet nga: diamant 22 Dhj 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ismail Qemali
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali me siperfaqe 90 m2
Lokali perbehet:
kati i par
kati i dyt
1 bodrum
1 banjo
Tel:044-192-635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim