Objekti në Shitje

Shitet nga: PASHA 31 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 220 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Objekti ne lagjen Mullajusufit me siperfaqe 220m2. Lokali është i pershtatshem per veprimtari te ndryshme dhe përbëhet nga :
1- Bodrumi me siperfaqe 50m2
Kati i 1- 50m2
Kati i 2- 60m2
Kati i 3- 60m2
2- Banjo.
1- Nxemje qendrore
Per informata ju mirepret Agjencioni PASHA
Adresa : " Nëna Terezë" në hyrje të "KURRIZIT"
Tel : 044-253-512
049-600-875
044-893-073 ( viber )
E-mail : agjencionipasha@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim