Shitet Lokali në qarshi të vogël ne Gjakove

Shitet nga: qema 19 Mar 07:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali me siperfaqe 26.m2. Po aq ka edhe nën kulm. Objekti është me gjith infrastrukturen e nevojshme. Tel 044-123-264 prej ores 09 gjër në ora 17.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim