Shitet lokali

Shitet nga: shega.biz 29 Pri 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Siperfaqja:
Podrumi 265 m2
Përdhesa 260 m2
Kati i dytë 260 m2
Kati i dytë ka hyrje të veqantë dhe mund të shitet veqmas.
Lokali është i përshtatshëm për cfardo lloj biznesi. Ka një infrastruktur moderne,
ngrohje nën dysheme, nyje sanitare me dy banjo, fletëposedim, ku bartja e pronësisë
mund të bëhet brenda ditës.

http://shega.biz/property/lokali-afarist-ne-shitje-2/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim