Shitore

Shitet nga: lenti 17 Pri 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj dyqanin me qera ,i cili gjendet ne qarshin e madhe me sip.24 m ,si dhe galeria 15 m dmth ne gjithsej 40 m,lokali eshte shume i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie,gjendet ne pjesen me te frekuentuar te qarshise se madhe .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim