Vitrine dhe Dere per Dyqan

Shitet nga: Beqir Gola 27 Mar 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET.
Vitrina dhe Dera për dyqan nga metali - hekuri.

Dimensionet për DERË./ dy dyer njëra më e gjërë e tjetra më e ngushtë/ dimensionet komplet të dy dyerve lart.2.20 m, ndërsa gjërësia 1.30 m. Dera e ngushtë mundet edhe meu hapë edhe të bëhet edhe statike.

Dimensionet për VITRINË: lartësia 1.50 m. Gjërësia 2.80 m.

Çmimi sipas marrëveshjes.

Tel.përkontakt 044/134-209
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim