shes ose ndrroj objektin

Shitet nga: Shpetim Juniku 30 Dhj 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rrMartin Camaj Gjakov
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
objekti ndodhet ne qender te qytetit te kuksit shqiperi . lagjja nr 5 . Te interesuarit te kontaktojn ne numrin e telefonit . Cmimi i diskutueshem ose me nderrim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim