Lokal me qera ne Gjakove

Shitet nga: samile 24 Pri 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Të tjera
leshoj lokalin me qera i cili gjindet ne qarshine e vjeter afer xhamise se hadumit lokali posedon 30 metra katror dhe eshte ne nje lokacion te te pershtatshem per hapjen e ndonje zyre apo biznisi per me shume kontakto ne numrin 0390 324 594...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim