Lokal me Qira

Shitet nga: PASHA 31 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Zyra
Jepet Lokali me qira ne qender te qytetit në rrugen " Nëna Terezë "
Lokali është ne katin e 1 dhe ka siperfaqe prej 100m-2 dhe përbëhet nga : 3 hapësira punuese dhe nyja sanitare

- Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nëna Terezë" ne hyrje të ( KURRIZIT)
- Tel : 044-253-512
049-600-875
044-893-073 (viber )
E-mail: agjeniconipasha@gmail.com
Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë qe të shihni dhe oferta të tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim