Lokali në Shitje

Shitet nga: PASHA 21 Jan 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 15.70 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Zyra
Shitet Lokali ne qender te qytetit me siperfaqe 15.70m2 afer zyreve të "Socialit " në "Kurriz" lokali ka hymje nga 2 anë ështe afer rruges ka dhe parking . Bartja e prones bëhet menjëher .

-Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
-Adresa: Nena Terez (KURRIZI)
-Nr : 044-253- 512
044-893- 073 ( viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim