Lokali në Shitje

Shitet nga: PASHA 31 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Zyra
Shitet Lokali me siperfaqe 35m2 e cila gjendet ne Qarshin e Vjeter ( Loma e Drithit)

- Per informata ju mirepret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nena Tereze" ne hyrje te ( KURRIZIT )
- Tel : 044-253-512
049-600-875
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjeniconipasha@gmail.com
Jeni të mirëseardhur ne Agjencionin tonë qe te shiqoni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim