Objekti me Qira

Shitet nga: PASHA 07 Pri 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Zyra
Jepet me qira Objekti afarist me siperfaqe 220m2. Objekti përbëhet nga :

* 2 - Zyra
* 2- Lokale për punë secila nga 65m2
* Bodrumi- 20 m2
* Si dhe nyja sanitare
Objekti gjindet ne pjesen lindore te bllokut te ri ( prapa Hotel Jakoves )

- Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nëna Terezë" në hyrje të ( KURRIZIT)
- Tel : 044-253-512
049-600-875 ( viber )
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com

Jeni të mirëpritur ne Agjencionion tonë për të parë dhe oferta të tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim