Shes Lokalin

Shitet nga: PASHA 04 Nën 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Zyra
Shes Lokalin 80 m2 i cili gjindet ne rrugen" Hysni Dobruna" nr 13 eshte ne 3 nivele dhe eshte e pershtatshme per cdo veprimtari biznesore.
Zyre , ordinance, etj

Per Info: 044-253- 512
044-893- 073
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim