Shitet Lokali

Shitet nga: PASHA 12 Jan 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Sipërfaqe: 31.13 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Zyra
Shitet Lokali me siperfaqe 31.13 m2 e përshtatshme për qdo veprimtari poashtu lokali posedon dhe bodrumin me siperfaqe 31.13 m2

-Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
Adresa: Nena Terez (KURRIZI)
Nr : 044-253- 512
044-893- 073 ( viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim