Shitet Lokali

Shitet nga: PASHA 31 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Zyra
Shitet lokali me siperfaqe 130m2 Në hyrje te Qarshisë madhe ngjitur me fakulltetin e edukimit. Lokali përbëhet nga :
1- Hapsira me 52m2
1- Bodrumi me siperfaqe 52m2
1- Galeri 25m2 ( gjysme kati )

- Per informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nena Tereze" ne hyrje te ( KURRIZIT)
- Tel : 044-253-512
049-600-875 ( viber )
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com

Jeni te mirëpritur në Agjencionin tonë qe te shiqoni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim