Shitet Objekti

Shitet nga: PASHA 31 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 220 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Zyra
Shitet Objekti afarist me siperfaqe 220m2. Objekti përbëhet nga :
* 2 - Zyra
* 2- Lokale për punë secila nga 65m2
* Bodrumi- 20 m2
* Si dhe nyja sanitare
Objekti gjindet ne pjesen lindore te bllokut te ri ( prapa Hotel Jakoves )

- Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nëna Terezë" në hyrje të ( KURRIZIT)
- Tel : 044-253-512
049-600-875 ( viber )
044-893-073( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
Jeni të mirëpritur ne Agjencionion tonë për të parë dhe oferta të tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim