Sistem i mjelljes dhe Llaktofriz

Shitet nga: Zef Pervorfi 15 Gsh 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet sistemi i mjelljes per 8 lop pernjiheri dhe Llaktofrizi me kapacitet per 4000 killa qumsht. Tel 049 76 86 76 + Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim