2 kuaj

Shitet nga: haki 23 Jan 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shitet 2 prej 3 kuajve ,te cilet shihen ne foto ma lart,
i bardhi esht homshor, pela esht bares dhe mazi 9 mujsh
Per ma shum informata thirrni ne 045913911 ose ne facebook faqen "ferma e haki kocit ",mundeni me ardh mi pa live .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim