Blete

Shitet nga: Avni 09 Gsh 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes 10 koshere me bletë me ama të reja dhe me së paku 10kg mjaltë secila.
Qmimi: 100 euro per koshere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim