Blete

Shitet nga: Artan Nikaj 06 Shk 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Jane te trajtuara me rregull dhe pogaqen e dyt e kem ushqyer me 24 Janar. Jane te shendosha.

+Centrifug elekotronike e pa perdorme per heqjen e mjaltit. Cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim