Inkupator

Shitet nga: murati 28 Mar 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
inkupatori asht gjerman, kapaciteti i inkupatorit asht per 1000 vez
, asht per gjitha llojet e vezve. punon ne gjenje te rregullt.
dhe kush asht interesun per me qel vo mundeni te me kontaktoni per mes numrit. Gjitha llojet e shpezve i qelim
Ky asht numri ne viber +7 747 676 2416
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim