Këlysh Piknizera Extrem te bukur

Shitet nga: Elvis 23 Dhj 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Shiten 5 Kelysh Piknizera extrem t'bukur , nga 1muaj foto per momentin skom amo te interesuarit te shkruajn ne whatsapp apo n'viber dhe ju dergoj foto ,., Pres bleres Serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim