Klyshet

Shitet nga: Fatlind 21 Tet 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Ky i madhi eshte babai nuk shitet por klysht kane mbetur vetem edhe 2 meshkuj dhe 2 femra. Nje mashkull e ka qmimin 80 euro kurse femra 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim