Kuaj

Shitet nga: haki koci 29 Nën 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Ne shitje jane 2 prej 3 kuajve te cilet shihen ne foto ma lart .I bardhi esht Hamshor ,Pela bars dhe mazi esht mashkull 7 muajsh ,
Per ma shum informata :mundeni me ardh me i pa live ose ne facebook videot i shihni "HAKI KOCI"
Tel: 045 913 911
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim