LOP

Shitet nga: Vehbi Idrizi 03 Pri 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes Lopen Barse ne 7tin muj
Lop shum e mir dhe e urt dhe Tomel ashtu siq deshiron qdo familje.
Ju garantojm per LOP se asht shum e mir

Qmimin Sipas marraveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim