Lopë

Shitet nga: Franc 12 Gsh 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Ferma "Eko Prodhimi-FP", në fshatin Moglicë, ka në shitje lopë, mëzetër dhe mëshqerra të racës "Holstein", të importuara nga Gjermania. Lopët janë të mbarsuara. Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim