Mazi 1vjeq

Shitet nga: haki 11 Pri 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Ne shitje mazi i cili me 22prill i mbush 1 vjet fiks , fotot jan ber para dy muajve kurse video para 2-3dite ,per ma shume mundeni me ardh me i pa live ,edhe prindt e mazit ,ose ne facebook emrin "HAKI KOCI" me i pa videot dhe fotot e tyre .,
thirrni ne : 045913911
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim