Mshtjerra bars

Shitet nga: Valon 03 Shk 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjakovë
She's mshtjerren e bars , han: kasht, san ,tall ,
Mshtjerra asht e rritur pa koncontrat.pa krune veq me san kasht dhe tadh
E JAP ME GARANCION
TEL 044584337
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim