Pulat

Shitet nga: Hamez pnishi 11 Tet 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes keta pula qe i shihni ne foto jan te shendetshem dhe te gatshem per prerje ekajn qmimin e volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim