Raca e deleve Wirtemberg

Shitet nga: haki 03 Maj 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kemi ne shitje gjithsej 9 desh te mdhaj ,ku pesha e tyre esht me i vogli i ka 80kg ,kemi edhe kingja mashkuj ne shitje ,Race Syke ,dhe race te paster gjermane Wirtemberg .
per me shume info thirrni ne : 045 913 911 ose ne facebook : emri [HAKI KOCI ]
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim