SHITEN PAPAGALLAT

Shitet nga: @@@@@@ 19 Maj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
SHITEN PAPAGALLAT Qmimi 40 euro me to VJEN EDHE KAFAZI PAPAGALLAT JAN FEMER DHE MASHKULL.....qmimi diskutohet...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim