Shes edha Me humic dhe pakic

Shitet nga: Arnim 27 Mar 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes edha per mar edhe per mi pre numer viber +37745433327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim