Shitet Rodavaileri

Shitet nga: Dijamant Huma 14 Shk 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
1 vjeq shum i mir dhe i ngushem

Orgjinal 100% Rodvailer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim