Shtalla funksionale

Shitet nga: Zef Pervorfi 30 Pri 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Ne Lugbunar te Gjakoves shitet Shtalla funksionale per 100 krere lop ose mbi 200 mzet ne sistem te zgidhur me nji hekter tokë. Gjithashtu shiten paisje si sistemi i mbullur i mjelljes per 8 lop pernjiheri (sistem i zgidhur), llaktofrizi me kapacitet per 4000 killa qumsht, agregati me 17 killovat dhe paisje tjera me qmime te volitshme. Te intersuarit te na kontaktojn permes imaljit zef@pervorfi.com ose ne tel. 049 76 86 76 + Viber ne ipko
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim