Vezë te pulave gold brahma

Shitet nga: Nexhati 16 Pri 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shesim vez te pulave gold brahma .Jane rac shum e madhe dhe e paster . Çmimi sipas marrveshjes .Ju lus qe mbas ores 21:00 te mbremjes mos me telefononi.Faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim