Zogj te katunit ( zoj )

Shitet nga: Liridon 08 Pri 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjakovë
Zogj me shumic dhe pakic . Mund te kontaktoni edhe ne viber 0038649833162
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim