Zogj te pulav te Katunit

Shitet nga: Engjulli 16 Pri 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shesim zogj te Pulav te Katunit me shumic dhe pakic ngjyra e ndryshme zogjt jan 3 javsh per me shum info mund te kontaktoni per mes nr te tel +37744760-228 dhe +37744135-987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim