kali

Shitet nga: zef 22 Mar 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Gjakovë
shitet kali garantoi per gjë dhe pres blers serioz qmimi 1700€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim