lop te mira edhe 20 dele jan shum te mira

Shitet nga: smajl 18 Mar 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes lop 6 copa nga 500 euro 3 vjeta nga 6 muaj me qmim 250 euro dhe delet nga 60euro nje i kam dhe 5 kingja te cilet jan nga 50 euro ,,Arsyja shitjes eshte per nje rat krediti faliminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim