paisje per pula

Shitet nga: faton 29 Gsh 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shes paisje per pula 3 dhe 4 katshe gjermane jan paisje moderne po ashtu edhe pasije rritjen e zhogjve dhe turvjelat per bartjen e koncentrateve paisjet jan shum te mira me shirita te ri po ashtu edhe vintilator per flladitjen kemi 6 cope per me shum na kontaktoni 044-212-639 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim