viqin dhe bikin

Shitet nga: Xxxxxx 27 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes viqin 300kg dhe bikin 600 per ma shum info kontakto 044 129 447.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim