zogj te katundit me shumic dhe pakic

Shitet nga: xx 23 Gsh 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjakovë
kemi zogj te katundit ,mund te beni edhe me porosi deri ne 1500 zoj..ju flm..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim