ABKANT ( I RI )

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ermal 08 Pri 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten abkante ( press brakes ) te cilesive dhe llojeve te ndryshme te firmes amerikane ( JMT USA )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim