Agregat 50KW -120KW

Shitet nga: Agregat 50 KW- 120 KW 14 Tet 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes 2 agregat-
1. Marke IFA gjerman 50KW,diesel me mbushje solare ne gjendje shume te mire
2.Marke MAN gjerman 120 KW diesel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim