Akullore me Lesh

Shitet nga: Binak 05 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Aparati eshte i firmes Cukerr vate prodhim i Zvicres Per me shum Kontaktoni...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim