Aparat per Akullore

Shitet nga: Binak 05 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten 2 Aparate te Akullores Carpigiani Dopio kapaciteti 550 akullore ne ore.
Cmimi per cop 4000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim