Autolarje

Shitet nga: adnan 07 Gsh 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes autolarejn me naft ne gjendje te rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim