Deckel FP3A

Shitet nga: Besfort 23 Shk 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makine per perpunimin e hekurit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim