Fiber Laser (makineri prerese me lazer)

Shitet nga: Ermal 08 Pri 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
makineri prerese metali me fiber lazer nga kompania amerikane ( JMT USA )

www.jmtint.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim